Okuste tu pravou Albánii! Pokud milujete autentickou chuť, jste na správném místě. Protože je sami milujeme, rozhodli jsme se přidat do naší nabídky výběr albánských čajů, léčivých bylinných směsí, koření a bylinek určených pro vaření, abyste mohli okusit tu pravou Albánii přímo ve své kuchyni. 

Všechny bylinky a koření pocházejí od společnosti Merja bioprodukte. Společnost Merja se specializuje na sběr a pečlivé zpracování divoce rostoucích albánských léčivých rostlin. Z těchto rostlin vyrábí širokou škálu výrobků, včetně éterických olejů, kosmetiky a samozřejmě různých druhů bylinkového koření.

Při výběru bylin, čajů a koření z Albánie jsme se zaměřili na kvalitu a autenticitu. Věříme, že naše nabídka vám přinese výjimečný zážitek a zároveň podpoří tradiční albánské zemědělství. Ochutnejte vůně a chutě Albánie a přidejte do svých pokrmů nezapomenutelný zážitek.

Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku albánských bylinkových čajů, léčivých bylinných směsí, koření a bylinek na vaření a objevte nové možnosti vašeho gastronomického dobrodružství. Buďte součástí naší cesty do světa albánských vůní a příchutí.