V kategorii čajů nabízíme bylinky a bylinné směsi, které jsou navrženy s ohledem na vaše zdravotní potřeby a tradiční medicínu. Naše produkty zahrnují rozmanité bylinné směsi, které podporují léčbu různých zdravotních problémů.

Pomoc najdou ti, kteří hledají přírodní cestu při řešení např.:

  • ledvinových a urologických potíží - směs obsahuje pečlivě vybrané byliny, které jsou tradičně používány pro své příznivé účinky na ledviny a urologický systém jako je třeba medvědice lékařská
  • podpory ženské plodnosti - máme pro vás speciální bylinnou směs pečlivě sestavenou pro své pozitivní vlivy na plodnost a hormonální rovnováhu
  • uklidnění a zlepšení spánku - lahodná směs bylinek, která vám pomůže relaxovat a dosáhnout klidného spánku, je mezi nimi levandule, heřmánek a další
  • kašli a obtížemi s průduškami - obsažené byliny mají expektorační účinky a podporují zdravou funkci dýchacího systému
  • hubnutí a odvodnění - speciální bylinná směs, která podporuje zdravé hubnutí a odbourávání přebytečných tekutin v těle. Tyto bylinky mají termogenní účinky a mohou přispět k efektivnímu metabolismu.

Kromě směsí nabízíme také jednodruhové bylinky, které jsou využívány tradičně na Balkáně. Nabízíme i takové speciality jako je kůra z granátového jablka, salep, hojník horský, olivové listy a květy ibišku.

Všechny jsou ručně sbírané v čisté přírodě albánských hor, kde rostou divoce. Jedná se o 100% přírodní produkty bez jakýchkoli aditiv.

Naše sypané bylinné čaje jsou vyrobeny s nejvyšší péčí a důrazem na kvalitu a jsou určeny pro ty, kteří si přejí užívat čisté a 100% přírodní produkty. Věříme v sílu tradiční přírodní medicíny a výhody, které mohou bylinky poskytnout pro naše zdraví a pohodu.

Objevte naši širokou škálu čajů - bylin a bylinných směsí a najděte tu správnou volbu pro vaše individuální potřeby.