Mechanický vs chemický peeling pleti: Který je pro mě ten správný?

Mechanický vs chemický peeling pleti: Který je pro mě ten správný?

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak dosáhnout hladké a zdravé pleti je peeling neboli exfoliace.

Tradičně se za peeling považovalo pouze tření (mechanická exfoliace), což vedlo k vzniku různých domácích "receptů" na cukrové nebo kávové scruby. Avšak dnes existují různé metody, které lze přizpůsobit typu pleti a konkrétním problémům, kterým čelíte.


Inspirativní příběh Rony Nushi – zakladatelky značky Bees & Trees Bio Cosmetics | LiveAlbania

Inspirativní příběh Rony Nushi – zakladatelky značky Bees & Trees Bio Cosmetics

​​Ze spolupráce s Ronou Nushi máme velkou radost, protože přesně zapadá do naší vize. Je to mladá, emancipovaná podnikatelka, která se rozhodla zůstat v Albánii a budovat tam svoji značku a firmu. Právě Rona stojí za špičkovou přírodní a BIO kosmetikou, která s naší pomocí může uspět napříč Evropskou unií.


Retinol vs. Bakuchiol: Který je pro mě ten správný?

Retinol vs. Bakuchiol: Který je pro mě ten správný?

Bakuchiol je látka, která se nachází v listech a semenech rostliny Psoralea corylifolia. Je široce používán v čínské medicíně a ájurvédské praxi díky svým antibakteriálním a protizánětlivým vlastnostem především na léčbu lupénky a dalších kožních onemocnění. Bakuchiol Peptides je v posledních letech vnímám trochu jako „omlazující zázrak“ a stal se součástí luxusní kosmetiky.


Trip do Itálie | LiveAlbania

Trip do Itálie

Kosmetika od Bees & Trees měla být náš první produkt na LiveAlbania, takže jsme byli trochu nedočkaví. Když konečně přišla informace, že kosmetika je připravená, tak jsme se rozhodli nečekat na přepravu a zajet pro kosmetiku osobně.

Rozkaz zněl jasně - bez kosmetiky se nevracet! Jenže kosmetiky mělo být 53 krabic o rozměrech 40 x 33 x 23 centimetrů, což jsou čísla, která mě dodnes budí ze spaní.