Detaily produktu:

  • Balení vám vystačí na cca 18 dní
  • Přirozeně bez kofeinu
  • Lze konzumovat teplý, studený i ledový
  • 100% přírodní čaj
  • Bez přidaných přísad, barviv a umělých příchutí

Antistress bylinkový čaj vám pomůže najít klid a harmonii v každodenním životě. Tato pečlivě vybrána směs středomořských bylin vám poskytne úlevu od stresu a napětí, které moderní život často přináší. Dopřejte si chvíle klidu a vychutnejte si kombinaci bazalky, levandule, mučenky a dalších bylinek.

Bazalka je aromatická bylina, která je známá svými uklidňujícími vlastnostmi. Obsahuje látky, které mohou pomoci snižovat stres a úzkost. Kromě toho má antioxidanty, které mohou chránit buňky před poškozením volnými radikály. Levandule je velmi oblíbená kvůli svému relaxačnímu aroma. Oleje z levandule mohou pomoci uvolnit napětí, zlepšit náladu a podporovat klidný spánek.

Obsažená Meduňka lékařská je známá svými sedativními účinky a schopností zklidnit nervový systém. Pomáhá snižovat úzkost, stres a podporuje psychickou pohodu.

Třezalka tečkovaná je tradičně používána jako přírodní prostředek proti mírné depresi a úzkosti. Obsahuje látky, které mohou zlepšit náladu a duševní pohodu.

Jinan dvoulaločný neboli Ginkgo biloba má pozitivními účinky na mozkovou funkci. Pomáhá zlepšit koncentraci, paměť a kognitivní funkce.

Poslední složkou směsi je Mučenka, která má sedativní vlastnosti a může pomoci uvolnit nervy. Je často používána k podpoře zdravého spánku.

Příprava čaje:

V 1 litru vroucí vody vaříme 2 minuty 25g směsi. Louhujte 10 minut. Čaj uchovávejte v chladu. Podle potřeby můžete přidat cukr nebo med. 

Pro optimální účinek pijte 2 šálky (2 x 200ml) denně po jídle.

Balení vám vystačí na 18 dní.


3 důvody, proč jsou naše čajově směsi tak kvalitní

Rodinná tradice Merja BioProducts

Příběh společnosti Merja BioProducts, dodavatele našich čajů, sahá až do 80. let minulého století. Maminka jednoho ze zakladatelů společnosti, vyhlášená bylinkářka, dlouhá léta pomáhala v malé albánské vesnici léčit různá onemocnění. Byla tím desítky let známá po celém kraji. 

 

Její syn Ylli a snacha Leonora se rozhodli pokračovat v tomto odkazu a pomáhat zdravým a udržitelným způsobem dalším generacím. Svým holistickým přístupem začali rychle získávat na popularitě, což byl základ dnešního úspěchu Merja BioProducts.

100% přírodní složky a pečlivý sběr

Merja BioProducts nabízí přes 350 produktů ze 100% přírodních složek. Také v případě čajů pravidelně testují každou jednu ingredienci a dbají na to, aby veškeré bylinky byly sbírány, sušeny a skladovány za optimálních podmínek. Společnost také spolupracuje s místními farmáři a vzdělává je, aby jejich práce byla efektivní a šetrná k přírodě. I to zajišťuje mimořádnou kvalitu naši čajů.

Vysoká kvalita výrobních standardů

Merja BioProducts se řídí mezinárodními normami FDA (USA) a EMA (Evropa), aby zaručila nejvyšší kvalitu svých produktů po celém světě. Všechny výrobky jsou pečlivě testovány v certifikovaných laboratořích v Albánii, Kosovu, Evropě a USA. Díky tomu si můžete být jistí, že v našich čajích najdete jen bylinky nejvyšší kvality. 

 

Chcete o příběhu společnosti Merja BioProducts vědět víc? Navštivte článek v Blogu.


Složení:

Bazalka pravá (Ocimum basilicum), Levandule lékařská (Lavandula angustifolia), Meduňka lékařská (Melissa officinalis), Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), Mučenka (Passiflora caerulea)

Hmotnost: 220g

Důležité informace:

Skladujte v suchém prostředí a chraňte před sluncem.

Pokud se u vás objeví alergická reakce nebo vyrážka, ihned přestaňte čaj konzumovat a poraďte se s lékařem.

Tento čaj není určen k léčbě žádné nemoci.

 

*Uvedené informace vycházejí z informací agentury EMA o rostlinných léčivých přípravcích.


Disclaimer:

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.