Detaily produktu:

  • Balení vám vystačí na 8 litrů odvaru
  • 100% přírodní složení
  • Bez přidaných přísad, barviv a umělých příchutí

Směs sestavena tak, aby poskytovala komplexní podporu zdraví a krásy vašich vlasů. Všechny obsažené bylinky, jako je kopřiva, šalvěj nebo rozmarýn, jsou sbírány v čisté přírodě albánských hor.

Kopřiva dvoudomá je bohatým zdrojem živin, včetně železa a vitamínu C, které podporují zdraví vlasové pokožky a růst vlasů. Může také pomoci při prevenci vypadávání vlasů.

Listy ořešáku královského jsou plné antioxidantů a minerálů, které podporují krevní oběh v pokožce hlavy a tím i zdravý růst vlasů.

Šalvěj lékařskáprotizánětlivé a antiseptické vlastnosti, které udržují čistou a zdravou vlasovou pokožku.

Rozmarýn obsahuje esenciální oleje se stimulačním účinkem pro vlasy. Podporuje cirkulaci krve v pokožce hlavy a přispívá k posílení vlasů.

Poslední složkou je levandule lékařská, která má uklidňující a antiseptické vlastnosti. Pomáhá udržovat vlasovou pokožku v rovnováze a přispívá k prevenci podráždění.

Příprava odvaru:

V 1 litru vroucí vody vaříme 2minuty 25g směsi. Louhujte 5 minut.

Po umytí vlasy studeným  odvarem několikrát  propláchněte.


3 důvody, proč jsou naše čajově směsi tak kvalitní

Rodinná tradice Merja BioProducts

Příběh společnosti Merja BioProducts, dodavatele našich čajů, sahá až do 80. let minulého století. Maminka jednoho ze zakladatelů společnosti, vyhlášená bylinkářka, dlouhá léta pomáhala v malé albánské vesnici léčit různá onemocnění. Byla tím desítky let známá po celém kraji. 

 

Její syn Ylli a snacha Leonora se rozhodli pokračovat v tomto odkazu a pomáhat zdravým a udržitelným způsobem dalším generacím. Svým holistickým přístupem začali rychle získávat na popularitě, což byl základ dnešního úspěchu Merja BioProducts.

100% přírodní složky a pečlivý sběr

Merja BioProducts nabízí přes 350 produktů ze 100% přírodních složek. Také v případě čajů pravidelně testují každou jednu ingredienci a dbají na to, aby veškeré bylinky byly sbírány, sušeny a skladovány za optimálních podmínek. Společnost také spolupracuje s místními farmáři a vzdělává je, aby jejich práce byla efektivní a šetrná k přírodě. I to zajišťuje mimořádnou kvalitu naši čajů.

Vysoká kvalita výrobních standardů

Merja BioProducts se řídí mezinárodními normami FDA (USA) a EMA (Evropa), aby zaručila nejvyšší kvalitu svých produktů po celém světě. Všechny výrobky jsou pečlivě testovány v certifikovaných laboratořích v Albánii, Kosovu, Evropě a USA. Díky tomu si můžete být jistí, že v našich čajích najdete jen bylinky nejvyšší kvality. 

 

Chcete o příběhu společnosti Merja BioProducts vědět víc? Navštivte článek v Blogu.


Složení:

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), Ořešák královský list (Juglans regia), Šalvěj lékařská (Salvia officinalis), Rozmarýn (Rosmarinus), Levandule lékařská (Lavandula angustifolia)

Hmotnost: 200g

Důležité informace:

Skladujte v suchém prostředí a chraňte před sluncem.

Pokud se u vás objeví alergická reakce nebo vyrážka, ihned přestaňte odvar používat a poraďte se s lékařem.

 

*Uvedené informace vycházejí z informací agentury EMA o rostlinných léčivých přípravcích.


Disclaimer:

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.