Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 249 Kč

ks
C&D Essential Oils

Naše 100% květové vody jsou bez konzervantů, vhodné pro vegany a nebyly testovány na zvířatech. Jedná se o 100% čistý přírodní produkt. Více

Kód produktu: P00107 Doprava a platba

Meduňkový hydrolát pomáhá obnovit rovnováhu, zklidňuje, upravuje tonus, jemně napíná a vyhlazuje povrch pleti. Použitím květové meduňkové vody jako obkladu pro snížená horečky nebo bolestem hlavy. Meduňkovou květovou vodu využijete také pro snadné rozčesávání vlasů a regeneraci pokožky hlavy.

100% čistá květová voda z meduňky je ideální pro péči o pleť, zklidnění mysli a osvěžení těla.

Mezi hlavní benefity patří:

  • Zklidňující a uvolňující účinky - je známá svými uklidňujícími vlastnostmi. Pomáhá snižovat stres a napětí, podporuje relaxaci a zlepšuje náladu. Je ideální pro použití před spaním k podpoře klidného spánku.

  • Hydratace a osvěžení pleti - je vynikajícím hydratačním prostředkem pro všechny typy pleti. Pomáhá udržovat pleť hydratovanou, svěží a jemnou. Působí jako přírodní tonikum, které revitalizuje pleť a dodává jí zdravý vzhled.

  • Protizánětlivé vlastnosti - pomáhají zmírňovat zarudnutí a podráždění pleti. 
  • Antibakteriální a antivirové vlastnosti - pomáhá čistit a zklidňovat pleť postiženou akné nebo jinými kožními problémy.

  • Podpora hojení - podporuje hojení drobných ranek, oděrek a štípanců. Zklidňuje podrážděnou pokožku a urychluje její regeneraci.

  • Přírodní repelent -  může být květinová voda z meduňky použita jako přírodní repelent proti hmyzu.


Varianty:

  • 200ml v lahvi ze 100% recyklovaného PET s rozprašovačem
  • 500ml v lahvi ze 100% recyklovaného PET s hliníkovým šroubovacím víčkem

Země původu: Albánie

Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých listů

Původ bylin: pocházejí z ručního sběru v krásných divokých horách Albánie. Podporujeme malé rodinné podnikání a tvrdou práci poctivých lidí.

Složení (INCI): 100% Melisa Officinalis Flower Water


Disclaimer:

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.