Upřesněte výběr produktu

499 Kč

ks
LiveAlbania

Kód produktu: P00125 Doprava a platba

Tričko Gëzuar! (na zdraví!)

Když ve slově Albánie uberete jedno písmeno a tři vyměníte, dostanete slovo rakije. Náhoda? Nemyslíme si! A tak jsme raději připraveni a rovnou na tričku hlásáme na zdraví v albánštině!

Tričko na večer

Tričko gëzuar! se samozřejmě dá nosit i přes den, ale pro dobro vašich jater to příliš nedoporučujeme. :-) Na večerní posezení je to ale ideální módní doplněk pro holky i kluky. Z naší zkušenosti díky němu často ochutnáte i něco nového.

Barvy a materiál

Trička jsou ze 100 % bavlny, bílé navíc v BIO kvalitě. Liší se gramáží, takže červené tričko je nepatrně těžší a teplejší. Ovšem spíš jen na papíře, otestovali jsme na lidech, že v reálu rozdíl nepoznáte. :-)

 

  • bílé – kvalitní tričko ze 100% certifikované organické BIO bavlny GOTS v gramáži 150 g/m². Trička jsou šitá v Bangladéši pod záštitou asociace BSCI a WRAP.
  • červené - tmavě červené až rudé 100% bavlněné tričko v gramáži 190 g/m². Výrobcem je Fair Wear Foundation usilující o zlepšení podmínek na pracovištích textilního průmyslu v Číně, Bangladéši a Indii.

 

Obě barvy máme ve střihu pro holky i pro kluky. Velikost si vyberte podle grafiky.

Potisk a péče o tričko

Potisk našich albánských triček je 100% brněnský! Jednak jsme je tu vymysleli, ale také nám je potiskává T-shock. Opět máme otestováno na lidech, že tyhle potisky vydrží albánskou letní výheň, slejvák i praní a žehlení naruby na 30 °C. Na sušičku ale pozor potisk v ní může popraskat.

 

Výroba trička trvá 3-5 dní.