Upřesněte výběr produktu

499 Kč

ks
LiveAlbania

Tričko Mirëdita (dobrý den) Více

Kód produktu: P00133 Doprava a platba

Tričko Mirëdita (dobrý den)

Jedno slovo, tolik významů! K albánskému pozdravu mirëdita nezbytně patří úsměv od ucha k uchu, paže roztažené k objetí, panák rakije… dobře, možná trochu přeháníme. :-) Mirëdita je každopádně srdečné Dobrý den! Rád/a vás vidím! Jak se máte? v jednom slově.

Tričko na každý den

Albánci jsou sice přátelští sami o sobě, tričko s albánským pozdravem ale jejich vstřícnost ještě znásobí. Věřte nám, už jsme v Albánii v těhle tričkách byli. :-) Fungují jako skvělý startér konverzace a troufáme si tvrdit, že díky nim několikrát došlo i na tu rakiji.

Barvy a materiál

Trička jsou ze 100 % bavlny, bílé navíc v BIO kvalitě. Liší se gramáží, takže červené tričko je nepatrně těžší a teplejší. Ovšem spíš jen na papíře, otestovali jsme na lidech, že v reálu rozdíl nepoznáte. :-)

  • bílé – kvalitní tričko ze 100% certifikované organické BIO bavlny GOTS v gramáži 150 g/m². Trička jsou šitá v Bangladéši pod záštitou asociace BSCI a WRAP.
  • červené - tmavě červené až rudé 100% bavlněné tričko v gramáži 190 g/m². Výrobcem je Fair Wear Foundation usilující o zlepšení podmínek na pracovištích textilního průmyslu v Číně, Bangladéši a Indii.

Obě barvy máme ve střihu pro holky i pro kluky. Velikost si vyberte podle grafiky.

Potisk a péče o tričko

Potisk našich albánských triček je 100% brněnský! Jednak jsme je tu vymysleli, ale také nám je potiskává T-shock. Opět máme otestováno na lidech, že tyhle potisky vydrží albánskou letní výheň, slejvák i praní a žehlení naruby na 30 °C. Na sušičku ale pozor potisk v ní může popraskat.

Výroba trička trvá 3-5 dní.