Upřesněte výběr produktu

499 Kč

ks
LiveAlbania

Kód produktu: P00121 Doprava a platba

Tričko Nuk kuptoj shtipë (nemluvím albánsky)

Tohle tričko mimořádně přitahuje lidi, kteří na vás hned začnou mluvit albánsky. :-) Ale protože se u toho smějí, tak se smějte taky a většinou je z toho panák rakije!

Tričko do města

Stejně jako naše další tričko, i tričko nuk kuptoj shtipë funguje jako skvělý ice breaker a startér konverzace. Škoda, že většinou v albánštině. :-) Zaručeně ale Albánce pobaví a pak ska problem.

Barvy a materiál

Trička jsou ze 100 % bavlny, bílé navíc v BIO kvalitě. Liší se gramáží, takže červené tričko je nepatrně těžší a teplejší. Ovšem spíš jen na papíře, otestovali jsme na lidech, že v reálu rozdíl nepoznáte. :-)

 

  • bílé – kvalitní tričko ze 100% certifikované organické BIO bavlny GOTS v gramáži 150 g/m². Trička jsou šitá v Bangladéši pod záštitou asociace BSCI a WRAP.
  • červené - tmavě červené až rudé 100% bavlněné tričko v gramáži 190 g/m². Výrobcem je Fair Wear Foundation usilující o zlepšení podmínek na pracovištích textilního průmyslu v Číně, Bangladéši a Indii.

 

Obě barvy máme ve střihu pro holky i pro kluky. Velikost si vyberte podle grafiky.

Potisk a péče o tričko

Potisk našich albánských triček je 100% brněnský! Jednak jsme je tu vymysleli, ale také nám je potiskává T-shock. Opět máme otestováno na lidech, že tyhle potisky vydrží albánskou letní výheň, slejvák i praní a žehlení naruby na 30 °C. Na sušičku ale pozor potisk v ní může popraskat.

 

Výroba trička trvá 3-5 dní.