Upřesněte výběr produktu

499 Kč

ks
LiveAlbania

Kód produktu: P00129 Doprava a platba

Tričko Ska problem (žádný problém)

Žádný problém,“ říkají Albánci na všechno. My už sice víme svoje, ale pořád je nám tahle životní filozofie mimořádně sympatická. Hrdě se k ní hlásíme na tričku a teď můžete i vy!

Tričko do nepohody

Ska problem vám sice v Albánii řekne kdokoli na cokoli, ale troufáme si tvrdit, že díky tomuto tričku by to aspoň občas mohla být pravda. :-) Dlouhodobě to testujeme a když už nic, aspoň Albánce pobavíte. Na úřady si jej ale přece jen raději neberte.

Barvy a materiál

Trička jsou ze 100 % bavlny, bílé navíc v BIO kvalitě. Liší se gramáží, takže červené tričko je nepatrně těžší a teplejší. Ovšem spíš jen na papíře, otestovali jsme na lidech, že v reálu rozdíl nepoznáte. :-)

 

  • bílé – kvalitní tričko ze 100% certifikované organické BIO bavlny GOTS v gramáži 150 g/m². Trička jsou šitá v Bangladéši pod záštitou asociace BSCI a WRAP.
  • červené - tmavě červené až rudé 100% bavlněné tričko v gramáži 190 g/m². Výrobcem je Fair Wear Foundation usilující o zlepšení podmínek na pracovištích textilního průmyslu v Číně, Bangladéši a Indii.

 

Obě barvy máme ve střihu pro holky i pro kluky. Velikost si vyberte podle grafiky.

Potisk a péče o tričko

Potisk našich albánských triček je 100% brněnský! Jednak jsme je tu vymysleli, ale také nám je potiskává T-shock. Opět máme otestováno na lidech, že tyhle potisky vydrží albánskou letní výheň, slejvák i praní a žehlení naruby na 30 °C. Na sušičku ale pozor potisk v ní může popraskat.

 

Výroba trička trvá 3-5 dní.